Movies
Ratings
112
PaprikaRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
FailanRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Run Lola RunRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5