Movies
Ratings
250
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5