Movies
Ratings
1160
The FatherRated ★ 4.5
BraindeadRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
It FollowsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5
Project XRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
SuperRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Under the Silver LakeRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The InterviewRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
Pineapple ExpressRated ★ 3.0