Series
Ratings
63- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Good Morning CallRated ★ 1.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0