Titles you rated
The Last One for the RoadRated ★ 3.5
BayaanRated ★ 3.0
The Wizard of the KremlinRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Naked LunchRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
No BearsRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0