Titles you rated
- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Ultraman OmegaRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0- Kinnikuman Perfect Origin Arc Season 2Rated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Castlevania: Nocturne Season 2Rated ★ 3.0
Castlevania: Nocturne Season 1Rated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.5
Ultraman ArcRated ★ 3.5
Kinnikuman Perfect Origin ArcRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Starting 5 Season 1Rated ★ 2.5
Queen of VillainsRated ★ 2.0
Mr. McMahonRated ★ 4.0