Series
Ratings
35
Life's PunchlineRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
MaidRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
GriseldaRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.5