Titles you rated
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Oni: Thunder God's TaleRated ★ 4.0
Dead End: Paranormal Park Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
The Cuphead Show!Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 4.0
Brand New Cherry FlavorRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0