Series
Ratings
37
Invincible Season 3Rated ★ 4.5
Invincible Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Star Wars: The Bad Batch Season 2Rated ★ 3.0
Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 4.0
X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 2.0
Jurassic World: Camp CretaceousRated ★ 1.0
Jurassic World: Camp CretaceousRated ★ 1.5
Creature CommandosRated ★ 3.5
Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 2.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The Flash Season 5Rated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.0