Movies
Ratings
572
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The God of CookeryRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5