Movies
Ratings
687
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 2.0
Hail the JudgeRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
General's Son IIRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
The Lake HouseRated ★ 3.0