Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Spring of YouthRated ★ 0.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Melo MovieRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0