Movies
Ratings
193
Doctor ZhivagoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
The MuleRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
North FaceRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Ballad of a SoldierRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0