Series
Ratings
35
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Ace of the DiamondRated ★ 3.0
Call of the NightRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
86Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0