Movies
Ratings
35
FrozenRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Colors WithinRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0