Series
Ratings
155
Dashing YouthRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Last SummerRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 3.0
My DemonRated ★ 3.5
Speed and LoveRated ★ 5.0
Our InterpreterRated ★ 3.5
Find YourselfRated ★ 4.0
Fireworks of My HeartRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0