Movies
Ratings
201
In Love and Deep WaterRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
EncantoRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0- TarotRated ★ 0.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Addams FamilyRated ★ 5.0
Addams Family ValuesRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 5.0
Forbidden FairytaleRated ★ 3.5
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 5.0
Stigmatized PropertiesRated ★ 5.0