Series
Ratings
17
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Buried HeartsRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 2.5
MaidRated ★ 5.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0