Titles you rated
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Blue BirthdayRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5