Movies
Ratings
73
Big FishRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 1.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5