Titles you rated
Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 4.0
Those Who Cross the LineRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 2.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 1.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5