Titles you rated
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 5.0
Fate/strange FakeRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
Lala LandRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 1.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 0.5