Series
Ratings
54
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5