Series
Ratings
72
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0