Series
Ratings
15
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 2.0