Series
Ratings
16
The Magician on the SkywalkRated ★ 5.0
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 4.5
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 5.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0