Series
Ratings
26
Bel AmiRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5