Movies
Ratings
241
The AttorneyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0