Series
Ratings
84
DarkRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5