Movies
Ratings
99
The BackwaterRated ★ 1.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
I WishRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0