Series
Ratings
105- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
MRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5