Movies
Ratings
342
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 4.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.5