Movies
Ratings
34
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0