Series
Ratings
50
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
VoirRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.5