Movies
Ratings
1558
MaXXXineRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
SmileRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0