Series
Ratings
427
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Hunting WivesRated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0