Movies
Ratings
105
The Chronology of WaterRated ★ 3.5
Masquerade NightRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Masquerade HotelRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
The RitualRated ★ 1.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
J.T. LeRoyRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
The FallRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Terror TrainRated ★ 3.0
Baby AssassinsRated ★ 4.0
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 4.0