Movies
Ratings
128
In TimeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5