Movies
Ratings
184
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
WishRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0