Movies
Ratings
605
The People UpstairsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.0
CasinoRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0