Series
Ratings
264- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Wedding ImpossibleRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Impossible HeirRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0