Movies
Ratings
503
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Rear WindowRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Woman on the BeachRated ★ 4.5
OasisRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Instant SwampRated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 5.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0