Series
Ratings
196
Life's PunchlineRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.0- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 4.0
- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 2.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5