Movies
Ratings
1310- Whispering WaterRated ★ 2.5
- The TripRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
The CreatorRated ★ 2.5
The Good LiarRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 3.0
PiRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
MandalaRated ★ 5.0
Lux AeternaRated ★ 4.0
Judas and the Black MessiahRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.5- BoyRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0