Movies
Ratings
57
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
2 HeartsRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Wrath of ManRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Fragments of the Last WillRated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
First They Killed My FatherRated ★ 4.0
The Great War of ArchimedesRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Purple HeartsRated ★ 4.0