Series
Ratings
25
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Royal TrampRated ★ 4.0
CamelotRated ★ 2.0
A Song to the SunRated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5