Series
Ratings
123
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
- FamilyRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0