Movies
Ratings
104
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
UnfriendedRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
MiseryRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 5.0
A Millionaire on the RunRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0