Movies
Ratings
813
UpRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5