Movies
Ratings
398
ZootopiaRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
SpreadRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5